Opravy

Máte-li jakýkoli problém s Vaší airsoftovou zbraní, jste na správném místě.

Vaši zbraň rozebereme, stanovíme závadu, telefonicky Vás kontaktujeme a nabídneme řešení. Poté provedeme opravu a zbraň bude připravená k vyzvednutí.

  • Provádíme opravy všech typů airsoftových zbraní (manuální, plynové, elektrické), všech druhů a variant. (Pokud jsme schopni zajistit náhradní díly.)
  • Opravy standardně provádíme co nejrychleji, nejpozději však do deseti pracovních dnů od převzetí, v závislosti na aktuálním množství zakázek před Vámi (pokud není dohodnuto jinak). Opravu lze provést i přednostně (expresní servis).
  • Používáme díly dle dohody, neupřednostňujeme žádného konkrétního prodejce. Je možné také instalovat Vámi dodané díly. (Před dodáním prosíme o telefonickou konzultaci.)

V případě plynových zbraní (GBB/GNB , Green gas/CO2) je nutná konzultace z důvodu problematičtější dostupnosti dílů.

 

Měníme konektory na zbraních, akumulátorech a nabíječkách na počkání dle Vašeho přání a domluvy. Standardně máme k dispozici konektory: Tamiya, Tamiya mini, Dean-T, Dean-T mini, XT60.

 

Na naší provozovně můžete zakoupit základní spotřební materiál potřebný k provozu airsoftových zbraní. Běžně máme k odběru hnací plyn GreenGas, CO2 bombičky, základní sortiment kuliček a některé akumulátory Li-Pol.

Přijímáme také objednávky na stavbu Li-Pol akumulátoru na míru přesně do Vaší zbraně.

 

Měříme úsťovou rychlost na počkání dle domluvy a nabízíme přepočet na energii a úsťovou rychlost s jinou gramáží kuliček.

 

Chcete mít jistotu, že Vám bude Vaše zbraň fungovat na nadcházející akci? Chcete se ujistit, že Vaše zbraň je připravena na sezónu? Žádný problém!

Vaši zbraň rozebereme, zkontrolujeme veškeré díly, odstraníme nečistoty a namažeme kvalitním silikonovým mazivem.